شرایط ارسال سفارش 
در روزهای عادی، سفارش‌ ها طبق رویه‌هایی که در زیر اشاره شده است ارسال می گردد  در شرایط ویژه و یا روزهای شلوغ و پرازدحام ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال ممکن است متفاوت باشد و طبق زمان بندی های پیش بینی شده صورت نگیرد که در این صورت همکاران ما قطعا شما را مطلع خواهند کرد.

 

  •  هزینه ارسال برای تمامی سفارش های بیش ازسیصد و پنچاه هزار تومان به روش «پست سفارشی» به سراسر ایران رایگان می باشد 
  • هزینه ارسال به روش «پست پیشتاز» برای سفارش های بیش از سیصد هزار تومان رایگان می باشد  

در شرایط جشنواره های فروش که به صورت کلی در سایت اعمال می گردد ، نحوه ی محاسبه ی تخفیفات ارسال سفارش ممکن است متفاوت باشد. لذا در هنگام ثبت سفارش به مبلغ و توضیحات درج شده در ارسال ها توجه داشته باشید . 

  تحویل سریع در همان روز 
این امکان در حال حاضر فقط در شهر مشهد امکان پذیر بوده و فعلاً کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۲ هر روز ثبت شده باشند پس از هماهنگی با مشتری زمان تحویل از ساعت ۱۵ همان روز تا حداکثر ۴۸ ساعت بعد خواهد بود . تحویل سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۲ ثبت شده باشند به روز کاری بعد موکول خواهند شد. لازم به توضیح است که تحویل در همان روز شامل روز های پنجشنبه و تعطیلات رسمی نمی باشد. 
همچنین کلیه سفارشاتی که ارزش ریالی آنها بیش از سیصدهزار تومان باشد در شهر مشهد به صورت رایگان ارسال می گردد 

  پست پیشتاز 
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴  تا ۹۶ ساعت کاری است. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست و توسط کد رهیگیری که در اختیارتان قرار می گیرد در آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

کلیه سفارشاتی که ارزش ریالی آنها بیش از سیصد  پنجاه هزار تومان باشد ، به صورت رایگان ارسال می گردد

لازم به ذکر است که مبلغ هزینه ی ارسال در نهایی کردن سفارش به صورت مجزا به شما نمایش داده می شود .
همچنین تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت بسته ، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.