در حال نمایش 15 نتیجه

ناموجود
۴۰,۰۰۰ تومان

 ‌

کتاب کودکانه درباره غذا خوردن

یکی از موضوعات مهم در بین انواع کتاب برای کودکان و خردسالان، کتاب کودکانه درباره غذا خوردن است که درباره فواید غذا خوردن صحیح و مشکلات ناشی از تغذیه نامناسب مانند شیرینی خوردن زیاد و بی رویه و … برای کودکان منتشر شده است تا کودک در قالب داستان و شخصیت های داخل کتاب با موضوعات این حوزه آشنا شود و شیوه تغذیه اش را اصلاح کند.

تغذیه کودکان یکی از مهم ترین بخش های روزمره زندگی والدین و کودک است که نیاز به توجه ویژه ای دارد زیرا یک الگوی ناصحیح در آموزش غذا خوردن و همچین در شیوه تغذیه کودک میتواند هم در روند رشد او اخلال ایجاد کند و هم موجب مشکلات گوارشی و … برای کودک شود.

کتاب کودکانه درباره غذا خوردن

همچنین والدین با کمک این کتاب ها میتوانند کودک خود را به غذا خوردن تشویق کنند و از وی بخواهند تا با حوصله و میل بیشتری غذا بخورد. همچنین  این کتب میتواند در مسبر مستقل شدن کودک هنگام غذا خوردن نیز مفید باشد.

عمو کتابی که مرجعه کتاب های کودک و نوجوان است یرای شما والدین عزیز شرایط خرید آنلاین کتاب کودکانه درباره غذا خوردن را نیز فراهم کرده است تا بتوانید با ابزار قدرتمندی چون کتاب، کودکتان را در مسیر رشد و نمو همراهی کنید. همچنین در وب سایت عمو کتابی، کتب مختلف در موضوعات مختلفی وجود دارد که میتوانید از طریق صفحه خرید کتاب کودک برای فرزند دلبندتان کتاب های مورد نیازتان را خریداری نمایید.