در حال نمایش 3 نتیجه

 

کتاب درباره مرگ برای کودکان

همواره، اغلب انسان ها در طول زندگی خود با حوادث تلخ بسیاری دست و پنجه نرم می کنند. قطعا از رایج ترین آن ها هم می توان به مسئله مرگ اشاره کرد؛ قطعا پذیرش این مسئله، برای اغلب افراد و به خصوص کودکان، بسیار سخت و دشوار می باشد.

خبر خوش این است که نویسندگان و هنرمندان در حوزه کتاب کودک به تولید و ارائه کتاب در مورد مرگ برای کودکان، پرداختند که ادامه به شرح آن می پردازیم.

تاثیر کتاب در مورد مرگ برای کودکان

برخی از افراد در مورد تهیه این دسته از کتاب ها، با شک و تردید بسیاری مواجه هستند و در پاسخ باید گفت که این محصول از مزایای ذیل برخوردار می باشد:

  • آشنایی با مفهوم مرگ: بسیاری از کودکان، هیچ گونه تصور و آشنایی نسبت به مرگ ندارند و خوشبختانه این دسته از کتاب ها، مرگ را به سفری زیبا و ابدی تشبیه کرده است که قطعا در کاهش دغدغه کودکان، بی تاثیر نمی باشد.
  • کاهش ترس و استرس: بدیهی است که اغلب کودکان، نسبت به مرگ و همچنین از دست دادن اطرافیان خود، با ترس و استرس فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند؛ خوشبختانه، این دسته از نویسندگان به اتفاقات پس از مرگ و همچنین میزان آرامش اموات؛ اشاره کردند و کودک با مطالعه آن هم به آسایش و آرامش بسیاری می رسد.
  • افزایش آرامش: اگر کودک شما، یکی از والدین و یا اطرافیان خود را از دست داده باشد، قطعا با بحران سوگواری مواجه است که به منظور تسکین آن، می توان از کتاب های در مورد مرگ برای کودکان، استفاده کرد.

کلام آخر

هدف ما در این مقاله این بود که شما را با کتاب مرگ برای کودکان، بیشتر آشنا کنیم و شما عزیزان هم به منظور تهیه آن، می توانید به سایت کاردرست مراجعه نمایید و این محصول را با قیمت مقرون به صرفه، تهیه نمایید.