در حال نمایش 8 نتیجه

 

کتاب کودکانه درباره حسادت

فراموش نکنید که کودکان با احساسات و خصوصیات اخلاقی بسیاری، دست و پنجه نرم می کنند و از رایج ترین آن ها هم می توان به مسئله حسادت اشاره کرد؛ این احساس، در برخی از سنین کودکی به اوج خود می رسد و امکان دارد که برای والدین و حتی سایر اطرافیان وی، آزار دهنده باشد و خوشبختانه به کمک برخی از محصولات موجود، از جمله کتاب کودک در مورد حسادت، می توان به کنترل و حتی درمان آن پرداخت.

کتاب کودک در مورد حسادت چیست؟

گفتنی است که حسادت، از جمله مواردی است که به علت گوناگون از قبیل توجه بیش از حد خانواده، لوس کردن، ایجاد تبعیض در میان فرزندان و… به وجود می آید که اتفاقا این کتاب هم به شرح کلیه این موارد پرداخته است.

تاثیر کتاب کودک در مورد حسادت

بدیهی است که کودک شما با مطالعه این کتاب، به دستاورد های فراوانی می رسد و برخی از آن ها به شرح ذیل می باشد.

  • تبدیل احساس منفی کودک به مثبت: بسیاری از کودکان به توانایی های اطرافیان خود، حسادت می کنند و خوشبختانه این کتاب، به توانایی های کلیه کودکان اشاره می کند و قطعا این امر، در کاهش احساس حسادت آن ها، بی تاثیر نخواهد بود.
  • از بین بردن حس مالیکت: برخی از کودکان، نسبت به والدین و حتی سایر اعضاء خانواده خود، احساس مالکیت دارند و بی شک این مورد هم منجر به تحریک حس حسادت در آن ها خواهد شد؛ خبر خوش این که این کتاب به از بین بردن حس مالکیت و حس حسادت هم می پردازد.