در حال نمایش 15 نتیجه

ناموجود

 

کتاب تولد نوزاد جدید

گفتنی است که کتاب و کتاب خوانی، نقش عمده ای را در زندگی کلیه افراد و به خصوص کودکان، ایفا می کند و کمتر کسی هم پیدا می شود که اهمیت آن را انکار کند. حال تصور کنید که موضوعات و دغدغه های روزمره کودکان یا خردسالان در قالب کتاب کودک ارائه شود. در ادامه قصد داریم تا شما را با کتاب تولد نوزاد جدید بیشتر آشنا کنیم.

کتاب تولد نوزاد جدید چیست؟

همواره، تولد و تولید مثل از رایج ترین مسائل در زندگی هر فردی به شمار می آید و در اغلب مواقع هم با دغدغه ها و نگرانی های بسیاری همراه است.

به طور مثال؛ فرزند اول با تولد یا ورود نوزاد جدید به خانواده، با احساسات بسیاری از قبیل حسادت، ترس از طرد شدگی و … مواجه می شود و به همین علت هم لازم است که پیش از وقوع این اتفاق با آمادگی های لازم همراه شود.

خبر خوش این که نویسندگان، به تولید و نگارش کتاب هایی دست زدند که کودک شما را در راستای تولد نوزاد جدید به خانواده؛ آماده می کند.

تاثیر کتاب تولد نوزاد جدید بر کودکان

به طور خلاصه می توان گفت که این دسته از کتاب ها، منجر به پیامد های مثبتی خواهد شد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • افزایش اعتماد به نفس: با خواندن و مطالعه این دسته از کتاب ها، می توانید اعتماد به نفس کودکان را افزایش دهید و فرزند خود را از آسیب های ترس و … رها سازید.
  • ایجاد حس امنیت: قطعا فرزند شما با ورود و تولد فرزند جدید، به احساسات دلهره یا عدم امنیت مبتلا می شود و قطعا مطالعه کتاب نوزاد تولد جدید در رفع این ترس، بی تاثیر نخواهد بود.

کلام آخر

هدف ما در این مقاله این بود که شما را با کتاب تولد نوزاد جدید و مزایای آن، بیشتر آشنا کنیم و اکنون به منظور تهیه این محصول منحصر به فرد، می توانید به سایت کاردرست مراجعه نمایید.