در حال نمایش 20 نتیجه

 

کتاب درباره لجبازی کودکان

یکی از مشکلات رفتاری در کودکان لجبازی است. لجبازی، به عدم پایبندی کودک به قوانین و دستورالعمل‌ها گفته می‌شود که باعث احساس شدید ناراحتی و از بین رفتن تمرکز در آن‌ها می‌شود، اگر این رفتارها کنترل و اصلاح نشوند، باعث بروز مشکلات اساسی خواهد شد. کتاب در مورد لجبازی کودکان، از راه‌های ساده برای حل این مشکل کودکان است. بنابراین خرید کتاب کودک از بهترین روش ها و راه هاست.

نکاتی در مورد کتاب های لج‌بازی کودکان

  1. اینگونه کتاب‌ها، برای والدین و معلمان بسیار مناسب است تا با کمک آن، بتوانند با مشکل لجبازی کودکان مواجه بشوند و به آن‌ها کمک کنند.
  2. این کتاب‌ها شامل راهکار‌هایی برای مقابله با این مشکل، تشخیص علائم و ارائه راهکار‌هایی برای این مشکل می‌باشد. اگر لجبازی کودکان جدی گرفته نشود، ممکن است در آینده مشکلات فراوانی ایجاد کند.
  3. استفاده از این کتاب برای هر والد یا مربی‌ای که با کودکان لجباز و بد خلق مواجه است، ضروری می‌باشد، زیرا به وسیله این کتاب‌هاو راهکار‌هایشان، به راحتی با آن‌ها ارتباط خواهند گرفت، احساسات و هیجانات و خواسته‌های کودکان را بهتر خواهند شناخت و از بروز رفتار‌های ناهنجار در آینده، جلوگیری خواهند کرد.
  4. شما می‌توانید با تهیه این مدل کتاب‌ها، به راحتی با فرزند یا کودک لجباز خود ارتباط بگیرید و خواسته‌های آن‌ها را  بشناسید و رفتار‌های نا‌خوشایند آن‌ها را در آینده کنترل نمایید.

البته باید توجه داشته باشید که لجبازی در کودکان گاها حالت طبیعی دارد و در همه بچه‌ها تجربه می‌شود و نیازی به نگرانی نیست، اما اگر دائمی و همیشگی باشد، نمی‌تواند خوشایند باشد و این وظیفه هر پدر و مادری است که به این مسئله، توجه کافی داشته باشد.

نباید والدین نگرانی در مورد عدم تاثیر اینگونه کتاب‌ها داشته باشند زیرا متخصصین زیادی در نگارش این کتاب‌ها نظر داده‌اند. حتما توجه داشته باشید که برای تهیه و خرید اینگونه کتاب‌ها در مورد کودکان، از فروشگاه‌ها و یا وب سایت‌های معتبر مثل وبسایت عموکتابی اقدام نمایید تا بتوانید شاهد نتایج خوب آن باشید.