نمایش 1–20 از 129 نتیجه

ناموجود
ناموجود
ناموجود

 

کتاب کار پیش دبستانی

دوره‌ی پیش دبستانی یکی از مهم‌ترین مقاطع در زندگی است زیرا دروازه ورود به به عرصه آموزشی و زندگی حساب می‌شود. پس مهم است که به خوبی این دوره سپری شود. یکی از راه‌های بسیار ساده و البته کاربردی، استفاده از کتاب های کار پیش دبستانی می‌باشد. به وسیله خرید کتاب‌ کودک هیچ نگرانی‌ ای دیگر وجود نخواهد داشت.

  1. از این کتاب‌های کار، به عنوان یکی از ابزار‌های تاثیرگذار آموزشی، جهت یادگیری کودکان در دوره پیش دبستانی استفاده می‌شود.
  2. این کتاب‌ها شامل انواع فعالیت‌ها و تمرین‌های ریاضی، نوشتاری، هنر، تفکر و … می‌باشد که برای یادگیری کودکان بسیار مفید و اثر بخش خواهد بود. از اهداف اصلی آن‌ها، آماده سازی کودکان جهت ورود به مدرسه می‌باشد.
  3. از مزایای دیگر این گونه کتاب‌ها، به یادگیری مهارت‌های اساسی و افزایش اعتماد به نفس در کودکان می‌توان اشاره کرد که آن‌ها را به بهترین شکل جهت ورود به مدرسه و زندگی آماده می‌کند.
  4. به طور کلی، کتاب‌های کار به عنوان یکی از ابزار‌های مهم برای یادگیری در آموزش و پرورش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

والدینی که به دنبال تقویت مهارت و پیشرفت کودکان خود هستند، حتما باید به این موضوع مهم یعنی استفاده از کتاب‌های کار به عنوان یکی از منابع یادگیری، توجه کافی داشته باشند و حتما از فروشگاه و وب سایت‌های معتبر آن‌ها را تهیه و خریداری نمایند. در بخشی از این کتاب‌ها عنوان راهنمای والدین و مربیان نیز وجود دارد که می توانید از آن بهره ببرید.

نیازی به نگرانی در مورد عدم آموزش صحیح این کتاب‌ها نیست زیرا در تهیه اینگونه کتاب‌ها دقت و حساسیت فراوانی بکار گرفته می‌شود. آموزش از ارکان مهم در زندگی، بخصوص در دوره کودکی می‌باشد. وجود عکس‌های متنوع و تمرین‌های جذاب، کودک شمارا کنجکاو و فعال خواهد کرد.

همچنین یکی از ضرورت‌های خرید کتاب‌های کار، در دوره پیش دبستانی و حساس بودن این دوره می‌باشد، زیرا در این دوره بیشتر مهارت‌های کودکان شناسایی و تقویت خواهد شد تا برای جامعه مفید باشند.