نمایش 1–20 از 77 نتیجه

 ‌
کتاب اعتماد به نفس کودک

کتاب اعتماد به نفس کودک یکی از موضوعات پرطرفدار بین والدینی است که به سلامت روانی فرزند خود به شدت اهمیت میدهند زیرا میدانند فردی که اعتماد به نفس کافی نداشته باشد، نمیتواند جایگاه مناسبی برای خود در جامعه به دست آورد. اما چرا استفاده از کتاب برای رشد اعتماد به نفس موثر است؟

خب همانطور که گفتیم یکی از راه ها برای حل مشکلات اعتماد به فنس در کودکان، استفاده از کتاب برای افزایش اعتماد به نفس کودکان است. در حین خواندن این کتاب کودک، او با قهرمان داستان هم مسیر میشود و خودش را جای او میگذارد و رفتار قهرمان در موقعیت های مختلف را بررسی میکند. وقتی که قهرمان داستان در ابتدای کتاب به خاطر کم بودن اعتماد به نفسش فکر میکند نمیتواند از پس مشکلی بر بیاید، کودک ما نیز به یاد مشکلات خودش و کارهایی که برایش سخت است و باعث شده اعتماد به نفسش ک شود میفتد و خودش را در درون شخصیت داستان می بیند.

اما وقتی که شخصیت اصلی داستان به خودش باور پیدا میکند و از پس مشکلات بر می آید کودک ما نیز خودش را باور میکند. از این رو اهمیت خرید کتاب افزایش اعتماد به نفس کودکان برای رفع این مشکلات بسیار زیاد است و هرگز نباید پدر و مادر از تاثیرات زیاد این کتب غافل باشند. عمو کتابی به عنوان مرجع انواع کتاب های مخصوص کودکان با موضوعات مختلف، بهترین نمونه های کتاب بالا بردن اعتماد به نفس کودکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا با بررسی آن ها بتوانید خرید بی نظیری را تجربه نمایید.

البته والدین گرامی در نظر داشته باشند ه هر چقدر استفاده از کتاب اعتماد به نفس کودک در این مسیر مهم و کاربردی است اما باید خودشان نیز در تقویت باور کودک به توانایی‌های خاص خودش بکوشند و به او یادآوری کنند که او بسیار خاص است.