در حال نمایش 4 نتیجه

 

کتاب کودک درباره جدایی والدین

گفتنی است که اغلب انسان ها در طول زندگی خود، به اتخاذ تصمیمات بسیاری می‌پردازند و از مهم ترین آن ها هم می توان به مسئله ازدواج اشاره کرد؛ اما در برخی از مواقع هم با پشیمانی در این راستا مواجه می شویم و طبیعتا ناچار به طلاق و جدایی هستیم.اما طلاق، از آسیب ها و صدمات بسیاری برخوردار می باشد و قطعا کودکان هم در این راستا با مشکلات فراوانی رو به رو خواهند شد. برای حل این مشکل یکی از بهترین راهکار ها خرید کتاب کودک در زمینه جدایی والدین میباشد زیرا با خواندن این سبک از کتاب ها اطلاعات لازم را برای حل مشکلات پیدا خواهیم کرد.

کتاب کودک در مورد جدایی والدین چیست؟

بدیهی است که اغلب کودکان در مسیر طلاق و جدایی والدین خود، با مشکلاتی از قبیل استرس جدایی، بلاتکلیفی، ناتوانی و .. مواجه می شوند و خوشبختانه به منظور رفع و حتی درمان این دسته از مشکلات، می توانند از کتاب های مربوطه بهره ببرند که در ادامه به شرح آن، می پردازیم.

تاثیر کتاب طلاق والدین بر کودکان

  1. کاهش احساس گناه: برخی از کودکان در راستای جدایی والدین خود، با احساس عذاب وجدان و حتی گناه همراه هستند و خوشبختانه این دسته از کتاب ها، درصدد کاهش این دسته از احساسات منفی در کودکان می باشند.
  2. افزایش استقلال: لازم به ذکر است که این دسته از کودکان، ناچار به انجام مسئولیت های بسیاری هستند و البته این کتاب ها هم موظف هستند که به برخی از آن ها بپردازند.
  3. افزایش آرامش: اغلب کودکان با مطالعه این کتاب، به طلاق و جدایی والدین خود پی می برند و در نهایت هم به کلیه دغدغه آن ها، پاسخ داده می شود و کودک به احساس آرامش و امنیت؛ دست پیدا می کند.