نمایش 1–20 از 27 نتیجه

 ‌

کتاب آموزش مراقبت از بدن به کودکان

یکی از مهم ترین گام هایی که در رشد کودک نیاز است تا والدین با آگاهی کامل بردارند، آموزش مفاهیم جنسی و آگاهی دادن به کودک است تا کسی نتواند از کودک سواستفاده کند. برای این کار هم انواع کتاب آموزش مراقبت از بدن به کودکان وجود دارد که با زبان کودکانه و در قالب داستان به کودکان این مسائل مهم را آموزش میدهد و یاد میدهد که چه کسانی میتوانند به بدن او دست بزنند و چه کسانی نباید به بدنش دست بزنند، چه بخش هایی جزو نقاط خصوصی بدنش است و اگر کسی به آن بخش ها دست زد او باید چه کند، به چه کسی بگوید و به چه کسی نگوید.

کتاب آموزش اندام خصوصی به کودک

متاسفانه مشکلات و مسائل جنسی در حوزه کودکان وجود دارد و نمیتوان آنها را انکار کرد و هر چه والدین در این موارد حساس تر باشند بهتر است. با انواع کتاب اموزش اندام خصوصی به کودک کودکان خودشان را به جای شخصیت داخل کتاب قصه می گذارند و یاد میگیرند که مشکلاتی در این سبک ممکن است برای او هم به وجود بیاید. او وقتی بداند که اندام خصوصی اش کجاست و بداند آنها جزو خریم خصوصی اش حساب میشوند و کسی حق دست زدن به آن نقاط را ندارد و وقتی یاد میگیرد که باید در مقابل چنین خواسته هایی بایستذ و نه بگوید بسیاری از این مشکلات حل میشود.

کتاب آموزش مراقبت از بدن به کودکان

با کمک کتاب آموزش مراقبت از بدن به کودکان فرزند شما یاد میگیرد که باید در مقابل این موارد سکوت نکند و اگر اتفاقی افتاد با خانواده در میان بگذارد و از بابت آن خجالتی نباشد. رعایت این موارد باعث میشود تا از آسیب های روجی و جسمی به کودک جلوگیری شود. انواع مختلف کتاب کودک در این حوزه وجود دارد که تنوع زیادی از آنها در مجموعه عمو کتابی وجود دارد و شما میتوانید برای فرزندتان خرداری نمایید.