نمایش دادن همه 17 نتیجه

ناموجود
۴۰,۰۰۰ تومان

نشر سوره مهر واحد مهرک

خرید کتاب کودک یک انتخاب خوب برای تربیت کودک است. اگر والدین ناشر های کودک را بشناسند می توانند اتنخاب دقیق تری هنگام خرید کتاب کودک داشته باشند.

نشر مهرک عضو کوچک خانواده سوره مهر است که برای مخاطب خردسال کودک و نوجوان تولید کتاب می‌کند . مهرک زیر نظر حوزه هنری انقلاب اسلامی اداره می‌شود. این نشر که با حدود دو دهه انتشار و توزیع کتاب سهم بزرگی در تولید کتاب کشور دارد، با راه اندازی واحد کودک به صورت تخصصی روی کتاب کودک و نوجوان کار می کند.

مهرک با بازنگری در ارائه محصولات این هدف را دارد که محصولات خود را بر اساس ۶ شاخص تنظیم کند.
شاخص اول نظارت و دقت در کیفیت محتوا و درون مایه کتاب هاست. شاخص دوم تنوع کتاب ها برای سنین مختلف است. شاخص سوم توجه به استانداردهای فنی و کیفی کتاب است.

شاخص چهارم محتوا و فرم به روز شده کتاب‌هاست. شاخص پنجم تولید محصولات مکمل کتاب است و شاخص ششم دسترسی آسان تمام کشور به کتاب هاست. این نشر که محتوای خود را توسط اساتید ادبیات ایرانی تولید می کند در رزومه خود آثار ارزشمند نویسندگانی چون مصطفی رحماندوست، ابراهیم حسن‌بیگی، داوود امیریان، محمدرضا سرشار، فریبا کلهر، افسانه شعبان نژاد و دیگر اساتید ادبیات کودک و نوجوان دارد.

مهرک در زمینه ی داستان های کهن و کلاسیک، داستان های طنز کودک و نوجوان، شعرهای کودک و نوجوان، قصه هایی برای نی نی ها، کتاب های رمان، کتاب های رنگ آمیزی ، کمیک استریپ و کتاب نمایش کتاب تولید می کند.