مشاهده همه 18 نتیجه

در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد
در انبار موجود نمی باشد

نشر فاطمی واحد طوطی

طوطی، نام واحد تولید کتاب کودک و نوجوان نشر فاطمی است. این واحد با تولید کتاب های ارزشمند و با کیفیت افتخارات مختلفی برای کشور ایران کسب کرده است. آیا تجربه خرید کتاب های انتشارات فاطمی را داشته اید؟

واحد طوطی در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را به صورت حرفه ای شروع کرد. کتاب های تولیدی طوطی به دلیل داشتن محتوا های عمیق ساختار درست به بازار های وارد شدند و ادبیات و فرهنگ ایرانی را به کودکان جهان معرفی کردند.

طوطی تلاش کرده است که برای گروه های سنی مختلف با رعایت اصول، محصولات با کیفیت تولید کند.
طوطی در تولید کتاب هایش به ادبیات داستانی و ادبیات مستند توجه داشته است.

در بخش ادبیات داستانی، داستان های با کیفیت معاصر را از اساتید خوش قلم ایرانی تولید می کند. هم چنین قصد دارد که ادبیات کهن ایرانی را نیز باز آفرینی و تولید کند.

طوطی علاوه بر تولید آثار نویسندگان ایرانی، آن دسته آثار با کیفیت خارجی را که با فرهنگ و آداب ایرانیان هم خوانی دارد ترجمه می کند و در اختیار مخاطب ایرانی قرار می دهد. گزینش آثار متنوع جهانی کمک می کند مخاطبی با آثار مختلف جهانی آشنا شود. خرید کتاب های انتشارات فاطمی، واحد طوطی از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر می باشد.

افتخارات نشر طوطی

جالب است بدانید طوطی در سال ۲۰۲۱ از طرف انجمن ناشران ایتالیا، انجمن بین المللی ناشران و نمایشگاه کتاب بولونیا به عنوان بهترین ناشر کودک و نوجوان در قاره آسیا انتخاب شد. این عنوان را برای نخستین بار طوطی توانست در بین ناشران ایرانی کسب کند و این ماجرا گواه کیفیت بالای محصولات نشر طوطی می باشد.

یکی دیگر از نقاط قوت این نشر این است که تمام آثار‌ترجمه که توسط طوطی منتشر می شود از ناشر اصلی خریداری شده و طوطی حق کپی رایت محصولات را‌می‌پردازد. کتاب های طوطی برای مخاطبین بیشتر از۲،۴،۶،۸،۱۰،۱۲ سال و نوجوانان دسته‌بندی شده است.

برخی آثار پرفروش طوطی

مجموعه قصه های من و بابام

مجموعه قصه های من و بابام یکی از مجموعه های پر طرفدار و پر فروش است که از سال۱۳۴۶ وارد کشور ما شده است. طوطی یک مجموعه سه جلدی با کیفیت، از قصه های من و بابام منتشر کرده است. هر صفحه از این مجموعه یک داستان طنز و یک صفحه نقاشی به شیوه کمیک استریپ دارد. خلاقیت تحسین برانگیز نویسنده در کشیدن نقاشی ها باعث شده این اثر با بیشتر از ۱۰۰ سال عمر، هنوز مخاطب کودک نوجوان و حتی بزرگسال را به خود جذب می کند و جز ادبیات کلاسیک جهان در حوزه کودک به شمار می آید.

لیست کتاب های انتشارات فاطمی، پر فروش ها

آخرین درخت، سام و حیوان خانگی اش، وقت قار قار، هیولای رنگی آنایناس، مهمانی عصرانه در جنگل، والک و رویای سفر، قصه ی یک سال مزخرف، این پی پی مال کیه، عمو نوروز و پیرزن، به کرگدن بگو بره، کودکان در دنیای ما فقر و گرسنگی، یک کار خیلی مهم، چه فکر خوبی

‌ ‌