نمایش 1–20 از 24 نتیجه

نشر پیام مشرق واحد آلوچه

خوب است پدر و مادر ها قبل از خرید کتاب کودک با نشر ها آشنا شوند تا بتوانند بهترین انتخاب ها را بر اساس نیازشان داشته باشند.

نشر پیام مشرق در سال ۱۳۸۰ فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. واحد کودک و نوجوان این انتشارات با عنوان آلوچه به تولید کتاب‌های کودک و نوجوان می پردازد. کتاب های این انتشارات هم آموزشی و کتاب کار است و هم علمی و داستانی است.

بعضی از کتاب های این انتشارات به دلیل خلاقیت زیاد توانسته است مخاطب را به خوبی جذب و سرگرم کند. خرید کتابهای نشر آلوچه از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر می باشد.

معرفی برخی از محصولات پر طرفدار آلوچه

یکی از‌ محصولات سرگرم کننده و جذاب نشر آلوچه مجموعه بازی با رنگ و نور می باشد. این کتاب برای سنین ۶ تا ۱۲ سال مفید است و خلاقیت موجود در آن باعث شده است که بچه هایی‌که خیلی علاقه مند به کتاب خواندن نیستند جذب این کتاب شوند.

این مجموعه ۸ جلدی اطلاعات علمی و جالب در مورد دریا ها غارها، جنگل ها، حشرات، مصر باستان، اعماق بدن انسان، آسمان ها و… در اختیار‌کودک و نوجوان می گذارد.

طراحی این کتاب به این شکل است که طلق های سیاهی بین صفحات کتاب قرار دارد که محتوای آن ها فقط با قرار دادن ذره بین زیر این طلق ها دیده می شود. وقتی کودک ذره بین سفید کاغذی کتاب را زیر طلق می برد، می تواند عکس ها را کشف کند.

دومین مجموعه کودکانه ترانه های ماما نی نی می باشد. این مجموعه که با زبانی کودکانه مسائل کودکان را به آنها آموزش می دهد یکی از زیباترین و خلاقانه ترین مجموعه های کودکانه است. که در فضای شاد و با کلمات ساده آنها را سرگرم میکند. طراحی خلاقانه کتابهای آلوچه باعث میشود که مخاطب کودک و نوجوان با آن کتاب ها تعامل داشته باشد و یادگیری در لذت همراه با تعامل با کتاب عمق می یابد. با خرید کتابهای نشر آلوچه یک هدیه ارزشمند به کودکان خود بدهید.

‌ ‌