در حال نمایش 8 نتیجه

 

انتشارات امیرکبیر

برای خرید کتاب کودک چه نشری را انتخاب کنیم؟ بعضی از نشر ها خاطره انگیزند. تصور کنید فرزندان ما، خود ما، مادر و پدران ما با کتاب های یک انتشارات خاطره داشته باشند. آیا شما تجربه خرید کتاب های انتشارات امیر کبیر را داشته اید؟

انتشارات امیرکبیر نام آشنای اهالی فرهنگ و ادب است که در سال ۱۳۲۸ تاسیس شد. در آن زمان این انتشارات بزرگترین واحد خصوصی انتشاراتی در ایران به حساب می آمد. پس از انقلاب اسلامی مدیریت این نثر را سازمان تبلیغات اسلامی بر عهده گرفت. این نشر با خدمت گسترده به فرهنگ و ادب فارسی توانسته است در جامعه ثاتیر‌گذاری فرهنگی بالایی داشته باشد.

انتشار فرهنگ فارسی شش جلدی، فرهنگ نامه معین، فرهنگ انگلیسی و فارسی آریانپور و دایره المعارف و… از مهم‌ترین کتاب‌های این مجموعه می باشد. خرید کتاب های انتشارات امیر‌کبیر از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر است.

افتخارات انتشارات امیرکبیر

این انتشارات در سال ها ۱۳۸۱ و ۱۳۸۴و ۱۳۸۶ به عنوان نشر برتر و برگزیده نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شد. در سال ۱۳۸۵ برنده کتاب سال جمهوری اسلامی شد.

واحد شکوفه

واحد تولید کتاب کودک و نوجوان نشر امیر کبیر شکوفه نام دارد. این واحد با تولید کتاب های مفید و ارزشمند و با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب توانسته از نیازهای کودک و نوجوان امروز را پاسخگو باشد.

معرفی برخی از کتاب های پر فروش واحد شکوفه

یکی از موفق ترین مجموعه های منتشر شده شکوفه، مجموعه قصه های خوب برای بچه های خوب است. این مجموعه بیشتر از ۶۰ سال است که تجدید چاپ می‌شود جزو یکی از پرفروش ترین مجموعه های کتاب کودک ایران است.

ارزشمندی این اثر باعث شده است که به چهار زبان دنیا ترجمه و صادر شود تا همه مردم جهان با ادبیات ایرانی و کهن آشنا شوند.

این مجموعه هشت جلدی برگرفته از منابع کهن ایرانی و اسلامی است که علاوه بر آموزش های ارزشمند کودکان را سرگرم می کند.

واحد شکوفه علاوه بر اینکه کتاب مورد پسند کودکان تولید می کند با دقت نظر روی متن کتاب ها کمک بزرگی به حفظ زبان و ادبیات فارسی کرده است. در کتاب های این مجموعه متون پر عیب و ایراد که به زبان فارسی لطمه وارد کند دیده نمی شود و سعی شده داستان های فاخر و پر مغز در واحد شکوفه به چاپ برسد.

نشر امیر کبیر نشر یکی‌از نشر های معتبر ایران است که از گذشته تا کنون با مخاطب خود همراه بوده است.
بعضی از شاهکار های ادبیات کودک مانند سفر به شهر سلیمان توسط این نشر تولید می شود.

‌‌