نمایش 1–20 از 99 نتیجه

نشر آریا نوین

تا به حال کتاب های نشر آریا نوین را برای فرزندان خود خوانده اید؟ چقدر با سبک کاری و کتاب کودک اين نشر آشنا هستید؟
آریا نوین نام آشنای کتاب های کودک و نوجوان است که با تولیدات خلاقانه خود جای خود را میان خانواده های ایرانی باز کرده است.

آریا نوین یکی از نشر های موفق حوزه کودک و نوجوان است که از سال ۱۳۸۴ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
کتاب های این نشر سبک و ویژگی های منحصر به فردی دارند که مورد پسند بسیاری از کودکان است.
اکثر کتاب های این انتشارات جلد سخت و برای سنین کودکان پیش از دبستان طراحی شده است و کمک بزرگی برای تولید محتوای فرهنگی برای نونهالان کرده است.

اگر برای خرید کتاب های آریا نوین به فروشگاه مراجعه کنید با نگاه اول وجه تمایز این نشر با دیگر نشر ها را متوجه خواهید شد.

هدف کتاب های آریا نوین

کتاب های آریا نوین هم از نظر سرگرمی و هم از نظر آموزشی برای کودکان مفید و می تواند یک گزینه خوب برای انتخاب خانواده ها باشد.

قالب های خاص، طراحی های شاد و متن کتاب ها به گونه ای طراحی شده است که مخاطب را به خود جذب و سرگرم می کند اما این نشر از آموزش کودکان به وسیله داستان و به طور غیر مستقیم غافل نشده است. خرید اینترنتی کتاب های آریا نوین از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر می باشد.

معرفی برخی محصولات پر فروش آریا نوین

آریا نوین با تولید مجموعه های بخون و بچین کوچولو، بخون و بچین، یادگاری و چشم قلمبه ها برند خودرا به مخاطب شناساند.
طراحی های ویژه و خلاقانه مجموعه های نشر آریا نوین باعث علاقه مندی کودکان شده است که در این جا به چند مورد از این طراحی های خاص اشاره می کنیم.

کتاب های چشم قلمبه را دیده اید؟

روی جلد این کتاب ها تصویر یک آدم با دوچشم قلمبه و متحرک دیده می شود. صفحات سخت این کتاب ها را که ورق می زنیم تصویر آدم ها عوض می شود اما به دلیل داشتن سوراخ جای چشمانشان، چشم متحرک نقاشی آخر برای همه معلوم می‌شود.

بازی کردن با نقاشی های مجموعه چشم قلمبه برای کودکان بسیار جذاب است و آن ها را سرگرم می کند. چشم قلمبه های یکی از مجموعه های خوب برای نونهالان است که با زبان شعر و یا داستان های عامیانه کوکان را سرگرم می کند.

مجموعه کتاب های بخون و بچین، بخون و بچین کوچولو که برای دو گروه سنی مختلف طراحی شده است، نیز دوتا از بهترین و پرفروش محصولات این نشرند.

در این دومجموعه هر صفحه ی کتاب یک پازل مخصوص خود را دارد که کودکان با خواندن کتاب و چیدن آن سرگرم می‌شوند و تعاملی بودن کتاب برای کودکان بسیار جذاب است.

بخون و بچین کوچولو برای سنین کمتر و نونهالان است. متن های این کتاب کوتاه تر و پازل های اندازه ۴ تکه اند. مجموعه بخون و بچین برای‌کودکان ۵ تا ۷ سال مناسب است که تکه های پازل این مجموعه نیز تعداد بیشتری دارند و متن ها هم طولانی ترند.