نمایش 1–20 از 68 نتیجه

‌‌‌

انتشارات بافرزندان

یکی از راه های انتخاب دقیق کتاب کودک شناخت نشر ها و سبک کاری آن ها است. هر انتشاراتی با داشتن هدف و ارزش های مخصوص، سبک کاری منحصر به فرد خود را دارند. والدین و مربیان با شناخت دقیق نشر ها می توانند راحت تر کتاب ها و محصولات مورد نیاز خود را پیدا و خریداری کنند.

شرکت بافرزندان فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۶۷ شروع کرد. او پس از گذشت سال ها فعالیت نامی شناخته شده و آشنا در زمینه بازی‌های آموزشی و کتاب کودکان می باشد. خرید کتاب های انتشارات با فرزندان به صورت اینترنتی از سایت عمو کتابی امکان پذیر است.

هدف نشر بافرزندان

بافرزندان با تولید کتاب کودک فقط هدف سرگرم کردن کودکان را ندارد. هدف اصلی با فرزندان برای تولید کتاب ها و بازی ها علاوه بر خوش حالی و سرگرم کردن کودکان، پرورش فکر آنها است. خلاق کردن ذهن، توسعه تخیل و تقویت تفکر محور کتاب های این نشر است.

اکنون محصولات فرهنگی با فرزندان جای خود را میان خانواده های ایرانی باز کرده است و با تولید کتاب و اسباب بازی به صورت مکمل کمک بزرگی به خانواده ها برای تربیت فرزندان کرده است.

نشر بافرزندان برای نخستین بار به منظور تولید کتاب برای نوزادان سه ماهه تا مخاطب نوجوان طراحی شد.
توسعه دنیای اندیشه ورزی کودکان و طعم شیرین مطالعه و همراهی با کتاب و همچنین آموزش ارزشهای اخلاقی و رفتارهای درست فردی و اجتماعی اهداف کتابهای با فرزندان می باشد.

موضوع کتاب‌های بافرزندان آموزشی، اطلاعات عمومی، داستانی، راهنمای والدین و شعر است.
این نشر با چاپ مجموعه هایی چون اولین آشنایی ها، بغل می خوام بوس می خوام، تاکسی فضایی، ترانه های بارداری، دعوا نکنیم گفتگو کنیم، ریاضی خیلی خیلی بامزه، غاز کوچولو، شیوه های تقویت هوش نوزاد، لالایی های کودکانه، من و داداشم، مهارت هایی برای زندگی بهتر و کتاب های دیگر یکی از دوستان خوب و صمیمی کودکان شده است.

مخاطب کتاب های بافرزندان نوزاد و شیرخوار کودک خردسال نوجوانان و بزرگسالان هستند. کتاب های نشر بافرزندان می تواند جایگزین خوبی برای سرگرمی های مجازی و مضر کودکان باشد. شما با خرید کتاب های انتشارات بافرزندان می توانید یک ابزار خوب برای تربیت فرزندان خود داشته باشید.

برخی آثار نشر بافرزندان

مجموعه شیوه های تقویت هوش نوزاد یک مجموعه پرطرفدار است که برای مخاطب ۳ ماهه تا یک ساله طراحی شده است.

تصور خرید کتاب کودک برای کودک ۳‌ماهه هیجان انگیز است نه؟ آن هم کتابی که هوش کودک با دیدن تصاویر آن تقویت شود و به رشد ذهنی اش کمک کند. این کتاب حاصل تجربه و مطالعات ۲۵ ساله ی دکتر بئاتریس میلتر است که نوزاد با تصاویر ساده اما علمی به رشد شناختی کودک کمک می کند.

مجموعه غاز کوچولو هم یکی از مجموعه های خاص، شاد تعاملی و قوی نشر با فرزندان است که توسط خانم شکوه قاسم نیا بازآفرینی شده است. قدرت قلم این استاد بزرگوار و هم چنین ماجرای جالب غاز کوچولو برای سنین ۳ تا ۵ سال بسیار جذاب است.