نمایش 1–20 از 230 نتیجه

انتشارات قدیانی‌ واحد بنفشه

شناخت نشر های مختلف و سبک کاری آن ها کمک بزرگی‌برای شناخت انواع کتاب کودک می کند.
والدین و مربیان می توانند با کسب اطلاعات از سبک کاری نشر ها، اهداف و چشم انداز آن ها و نظام ارزش های آن ها بهترین کتاب ها را برای کودک خود انتخاب کنند.

خوب است قبل از خرید کتاب های انتشارات بنفشه با سبک کاری این نشر آشنا شویم. نشر نام آشنا و قدیمی قدیانی از سال ۱۳۵۵ به صورت رسمی فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.

این نشر که نشری خصوصی است تاکنون با انتشار حدود ۴ هزار عنوان کتاب برای مقاطع سنی مختلف و موضوعات متفاوت توانسته از مخاطب گسترده‌ای جذب کند. موضوعات نشر قدیانی آموزشی، علمی، دینی، اخلاقی، فرهنگی و تربیتی است.

واحد کودک و نوجوان انتشارات قدیانی واحد بنفشه است. این واحد با تولید داستان، رمان، کتاب های علمی آموزشی، کتاب های تاریخی و ادبیات کهن برای مخاطب خردسال کودک و نوجوان تولید کتاب کرده است.

واحد بنفشه با تولید کتاب از نویسندگان توانمند ایرانی قدم در‌راه حفظ ادبیات فارسی و فرهنگ ایرانی اسلامی گذاشته است و در کنار تولید آثار نویسندگان ایرانی، آثار خوب جهان را نیز ترجمه می کند.خرید کتاب های انتشارات بنفشه از سایت عمو کتابی امکان پذیر است.

یکی از نقاط قوت نشر بنفشه تولید کتاب با موضوعات مذهبی و اسلامی است. استفاده از نویسندگان مشهور و توانمند برای تولید داستان های مذهبی برای‌ والدین و مربیانی که در این حوزه دغدغه مندند کمک کننده است.

یکی دیگر از نقاط قوت نشر بنفشه قیمت مقرون به صرفه کتاب هاست. کتاب‌های بنفشه با لوگو یک گل بنفشه شناخته می شود. خرید اینترنتی کتاب های بنفشه از طریق سایت عموکتابی امکان پذیر است.

برخی آثار پر مخاطب نشر بنفشه

مجموعه فسقلی ها یک مجموعه قدیمی است که از گذشته تا کنون چاپ می شود. ممکن است کودکانی که الان این کتاب را می خوانند، والدین شان هم در‌کودکی با فسقلی ها خاطره داشته باشند.

فسقلی ها ماجرا بچه هایی است که هر کدامشان یک ویژگی منفی دارند و داستان های جالبی برایشان پیش می آید. کاکا کثیفه، فری فراموش کار، جودی جدی، هانی همه چی دان و…. شخصیت های با مزه ی این مجموعه اند.

یک مجموعه قدیمی و خوب دیگر از کتاب های بنفشه مجموعه تاتی کوچولوها است. این مجموعه شعر هایی برای خردسالان دارد که توسط اساتید شعر‌کشورمان نوشته شده است.