نمایش 1–20 از 140 نتیجه

خرید کتاب از انتشارات هوپا

انتشارات هوپا، انتشارات تازه تاسیسی است که حرف های زیادی برای گفتن دارد و به طور تخصصی برای کودک و نوجوان فعالیت میکند و شما میتوانید برای خرید کتاب از انتشارات هوپا از سایت عمو کتابی اقدام به خرید کتاب کودک نمایید. انتشارات هوپا توانسته تصویری جذاب در ذهن مخاطبینش از خود بسازو این انتشارات در سال 92 تاسیس شد ولی اولین کتابش را در سال 1395 و در حاشیه نماشگاه کتاب رونمایی کرد که این رونمایی هیچ گاه از خار علاقه مندان به این نشر نمیرود زیرا شروع مسیری طوفانی و پر تلاش برای این نشر بود.

هوپا کتاب های خوبی در زمینه شعر و داستان از نویسدگان ایرانی منتشر کرده است و تمرکز زیادی روی محصولات حاصل ذهن نویسدگان خلاق ایرانی داشته است والبته این کتاب ها را با تصویرگری های جذاب و بی بدیل برای کودکان به شدت خواستنی کرده.

همچنین هوپا به دلیل فعالیت بین المللی با رعایت بالاترین استانداردهای چاپ و کاغذ و … توانسته به یک برند مطرح جهانی تبدیل شود که کیفیت برایش حرف اول را میزند. ما بهترین کتاب های نشر هوپا را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا بتوانید بررسی کنید و بر اساس نیازتان خرید نمایید. همچنین پس از چاپ کتاب های تازه، کتاب های جدید هوپا سریعا به سایت عمو کتابی اضافه می شوند.

انتشارات هوپا به صورت حرفه ای و قانونی با رعایت حق کپی رایت کتاب های خوبی را نیز از زبان های خارجی ترجمه و چاپ کرده است. کتب ترجمه شده از زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، سوئدی و آلمانی هستند. اولویت این نشر جذابیت کتاب برای بچه هاست، پس بعید نیست که تصاویر داخل کتاب و تصویر جلد کتاب های هوپا جذاب و حرفه ای باشد. کتاب های هوپا برای نوجوانان و کودکان تنوع بالایی دارد و طرفداران بسیاری دارد.

[table id=1 /]

‌‌