نمایش 1–20 از 84 نتیجه

ناموجود

نشر جمال واحد سلام

برای تهیه کتاب کودک شناخت ناشر های کتاب کودک بسیار‌کمک کننده است. هر نشر سبک و سیاق کاری منحصر به فرد خودش را دارد و با توجه به اهداف و رسالت هایی که مد نظرش می باشد سبک خاصی از کتاب کودک را تولید می کند.

نشر جمال در سال ۱۳۷۹ با هدف ترویج و تولید ادبیات دینی برای کودک و نوجوان تاسیس شد. واحد کودک و نوجوان انتشارات، با نام سلام فعالیت می کند.

انتشارات جمال بزرگترین انتشارات ادبیات دینی و توحیدی در ایران میباشد و آثار این انتشارات به زبان های مختلف در دنیا ترجمه شده است.

این انتشارات با تولید مجموعه های مختلف و تبلیغ آموزه‌های دینی توانسته است بار سنگینی را در تربیت کودکان بردارد. کتاب های نشر جمال از منابع قرآنی احادیث اهل بیت و سیره اهل بیت علیهم السلام تولید شده‌اند.

به دلیل دغدغه بسیاری از والدین و مربیان برای آموزش مسائل دینی به کودک و نوجوان کتاب‌های این نشر مورد استقبال خانواده‌ها و مربیان قرار گرفته است تا به صورت مستقیم برای کودک بخوانند یا با یادگیری‌و ایده گرفتن از آن بتوانند به کودکان آموزش دهند.

دفتر مرکزی این انتشارات در شهر قم است و کیفیت بالای کتاب ها از نظر ظاهری و محتوایی و قیمت مناسب این آثار جمال باعث شده است که مخاطب زیادی به این کتاب ها روی بیاورند. خرید کتاب انتشارات جمال از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر است.

این نشر برای کودکان ۳ سال به بالا تا نوجوانی کتاب تولید کرده است. کتاب های این انتشارات با مضامین آشنایی کودکان و نوجوانان با خدا، آشنایی کودکان با اهل بیت، آشنایی کودکان با سبک زندگی اسلامی، آشنایی کودکان با معارف دینی، آشنایی کودکان با فلسفه و آشنایی کودکان با قرآن طبقه بندی شده است.

خرید کتاب های انتشارات جمال برای مربیان نیز بسیار راه گشاست. این نشر که بزرگ‌ترین ناشر بین المللی در زمینه کتاب های توحیدی است توانسته بسیاری از آثار خود را به زبان های دیگر چاپ و صادر کند.