نمایش 1–20 از 92 نتیجه

انتشارات محراب قلم

شناختن ناشر های کودک و نوجوان می تواند برای انتخاب و خرید کتاب کودک مفید و کمک کننده باشد.
نشر محراب قلم در سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را به صورت رسمی و حرفه ای آغاز کرد و کتاب های متنوعی در زمینه علمی، آموزشی، کمک آموزشی، هنر، ادبیات و کتاب های مرجع تولید نمود.

این نشر که عنوان اولین ناشر تخصصی کودک و نوجوان را دارد پس از انقلاب تلاش بر چاپ کتاب های مطابق با نیاز مخاطب کرده است.

یکی از نقاط قوت محراب قلم تولید فرهنگ نامه ها و دایره المعارف ها ویژه کودک و نوجوان بوده است. تا کنون بیش از ۱۰۰ عنوان فرهنگ نامه و دایره المعارف توسط محراب قلم چاپ شده است.

از سال ۱۳۹۲ این نشر به عرصه رمان کودک و نوجوان ورود پیدا کرد و در سال ۱۳۹۴ کارگروه مخصوص کتاب کودک و نوجوان را تشکیل داد.خرید کتاب های انتشارات محراب قلم از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر می باشد.

افتخارات محراب قلم

بسیاری ازکتاب های محراب قلم در مراکز معتبر داخلی و خارجی مورد تقدیر قرار گرفته است.

ناشر برگزیده سال ۱۳۷۶ کشور، ناشر تقدیری سال ۱۳۷۸ کشور، ناشر برگزیده سال ۱۳۷۸ کشور، ناشر تقدیر شده جشنواره کتاب های رشد وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۷۹، ناشر برگزیده جشنواره کتاب های رشد وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۸۳، ناشر برگزیده جشنواره کتابهای رشد وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۸۶، ناشر برگزیده سال کشور در سالهای ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸، ناشر نمایشگاه یاد یار مهربان در سال ، ناشر برگزیده کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۱۳۸۹، ناشر تقدیر شده ۱۳۹۱ ، ناشر برگزیده جشنواره کتاب های رشد آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۲، ناشر برگزیده سال کشور در سالهای ۱۳۹۳ و ۱۳۹۷ عناوین افتخارات این مجموعه قدیمی و نام آشنا می باشند.

با خرید کتاب های انتشارات محراب قلم به فرزندانتان هدیه های ارزشمند بدهید.

برخی از آثار محراب قلم

یکی از مجموعه‌های ارزشمند که توسط محراب قلم به چاپ رسیده است مجموعه کتاب های کتابخانه کلاسیک است. این مجموعه آثار کلاسیک جهان را به صورت کم حجم برای مخاطب کودک و نوجوان تدوین کرده است.

هر یک از این کتاب ها به دلیل داشتن یک نقطه قوت مخصوص بیشتر از ۱۰۰ سال است که ماندگار شده است و خواندن این کتاب ها کودک را در دل تاریخ به سفر می برد.

مجموعه سام و استلا هم یک مجموعه شاد و کودکانه با زبانی روان است که برای تقویت قدرت مشاهده و هوش طبیعت گرای کودکان مفید است. سام و استلا یک خواهر‌و برادر هستند که در محیط امن و سرشار از آرامش به پدیده های جهان دقت می کنند و با هم گفت و گو می کنند.