نمایش 1–20 از 22 نتیجه

ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

نشر مهرستان

هر انتشاراتی با توجه به اهداف و رسالت ها کتاب های منحصر فرد خودش را چاپ می کند. خوب است والدین قبل از خرید کتاب کودک سبک کاری هر نشر را بشناسند تا با اطلاعات جامع تری بتوانند کتاب انتخاب کنند.

نشر مهرستان در سال ۱۳۹۵ فعالیت حرفه ای و رسمی خودش را آغاز کرد. مهر مخفف محصولات هنری رسانه ای است و نشر مهرستان جایی است که با تولید محصولات هنری رسانه ای سعی در تقویت بنیان خانواده ها و مهرورزی بین ایشان را دارد.

هدف اصلی مهرستان تولید ترویج و ارزیابی آثار رسانه ای مکتوب برای دسترسی خانواده ها در جهت تعلیم و تربیت است.تحکیم خانواده و تربیت اعضای خانواده دو کلید واژه مهم و ارزش مند در فعالیت های نشر مهرستان است.

مهرستان آثار خود را با توجه به شاخص تعالیم اسلامی و قرآنی تنظیم می کند و در‌چشم انداز خود تا سال ۱۴۰۴ این هدف را دارد که یکی از سه مرجع پاسخ گویی نیاز های خانواده ها در زمینه کتاب باشد. هم چنین آثار او در آن سوی مرزها مخاطب پیدا کند.

فرق مهرستان با برخی رقبای دیگر چیست؟

مهرستان با توجه به ارزش های ایرانی اسلامی دست به تولید محتوا و کتاب برده است. تولید کتاب نسبت به ترجمه ی کتاب کار پر زحمت تری است که البته آثار منحصر به فرد خودش را دارد.
ترویج ارزش های قرآنی و اسلامی در قالب هنر و داستان آن هم به سبکی که مخاطب بپسندد و به چشم او جذاب بیاید قطعا کار آسانی نیست.

این کار پرهزینه تر و زمان بر تر است اما اینکه نویسندگان هنرمند ایرانی بتوانند داستانی هایی با درون مایه اسلامی و ارزش های مورد پسند ما خلق کنند، جای خالی اش بسیار حس مي شد.
بسیاری از مربیان و والدین علاقه مندند که کودکان خود را با کتاب مانوس کنند و دوست دارند محتوای کتاب ها مطابق عقایدشان باشد اما کتاب های این چنینی بسیار نیست.

مهرستان با تمرکز روی این موضوع به دغدغه خیلی از مربیان و والدین پاسخ می دهد. خرید کتاب های انتشارات مهرستان به صورت اینترنتی از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر می باشد.

وقت خرید کتاب های انتشارات مهرستان متوجه یک علامت خاص مشترک بین محصولات این نشر می شوید. یک برش دایره ای سمت چپ هر کتاب قسمت بالا قرار دارد که به راحتی کتاب های مهرستان را از دیگر کتاب ها متمایز می کند.

برای والدینی که می خواهند محتوای کتاب ها کنترل شده و کم خطر باشد کتاب های این نشر انتخاب خوبی است.

معرفی یک مجموعه خوب از نشر مهرستان

مجموعه‌چهار جلدی ماجراهای من و بقیه یکی از مجموعه های بامزه و جذاب نشر مهرستان است که با داشتن طراحی های زیبا و نقاشی های طنز مخاطب را سرگرم می کند. این مجموعه با ترویج ارزش های ایرانی اسلامی مانند کتابخوانی کمک به والدین خانواده دوستی و… می تواند برای مخاطب‌کودک و نوجوان گزینه خوبی باشد.