نمایش 1–20 از 32 نتیجه

ناموجود
ناموجود
ناموجود

نشر مبتکران واحد میچکا

برای خرید کتاب کودک خوب است که ناشر های‌کتاب کودک را بشناسیم. هر نشر با توجه به هدف، رسالت و تفکری‌که دارد کتاب های منحصر به فرد خود را تولید می کند. شناخت ناشر ها باعث می شود که والدین و مربیان راحت تر بتوانند کتاب مورد نیاز کودکان و نوجوان ها را شناسایی و تهیه کنند.

نشر مبتکران نشر قوی و نام آشنای ایران از سال ۱۳۸۵ به صورت حرفه ای شروع به کار کرد. پس از نه سال تولید محصولات با کیفیت و بازخورد مثبت مخاطبین، هم چنین کسب افتخارات جهانی، در سال ۱۳۹۴ واحد تولید کتاب کودک و نوجوان خود را راه اندازی کرد.

واحد کودک و نوجوان نشر مبتکران با نام میچکا، واحدی مستقل است که کتاب هایش با نام میچکا منتشر می شود. در سال ۱۳۹۷ میچکا مجوز رسمی نشر کودک و نوجوان را گرفت و تا امروز بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب چاپ شده دارد.

۴۰۰ عنوان کتاب در طی چند سال به نظر موفقیت تحسین برانگیز و چشم گیری می آید و نشان دهنده کیفیت کار و علاقه مخاطب به کتاب های میچکا بوده است.

بسیاری از کتاب های میچکا نشان اثر برگزیده، لاک پشت پرنده، فهرست کتاب نامه رشد را دارد.
میچکا با احترام به قوانین کپی رایت آثار ترجمه را از ناشر اصلی می خرد و کتاب های ترجمه اش نشان حق کپی رایت در ایران را دارد.

یکی از نقاط قوت نشر میچکا این است که بهترین و پر افتخار ترین کتاب های جهان که در مسابقات مختلف جوایز معتبر دارند را چاپ می کند.
این موضوع باعث شده که مخاطبین این نشر هم کودکان و نوجوانان و هم نویسندگان و اساتید اهل فن باشند.

لیست برخی از کتاب های مشهور میچکا

یک چیز دیگر، موش مترو، وسلی آباد، یک دقیقه صبر کن، یک داستان محشر، هروقت خوک ها پرواز کنند، ایزی و راسو، بوسه ای برای‌بابا، عروسکم داگر و….

خرید کتاب های انتشارات میچکا به صورت اینترنتی از طریق سایت عموکتابی امکان پذیر می باشد.

برخی از آثار پرفروش نشر میچکا

مجموعه مشاهیر خندان یکی از تولیدات موفق نشر میچکا بوده است که در جلد های مختلف دانشمندان معروفی چون فارابی، رازی، فردوسی، ابوعلی سینا، ابوریحان بیرونی را به مخاطب کودک و نوجوان معرفی می‌کند.

نکته قابل توجه این مجموعه این است که مخاطب هیچ وقت از خواندن این اطلاعات تاریخی دل زده و خسته نمی شود و نوجوان های زیادی با این مجموعه کتابخوان می شوند و صدای قاه قاه خنده شان بالا می رود. به نظر می رسد این مجموعه ازبهترین تولیدات ملی در زمینه گرامی داشت بزرگان سرزمینمان بوده است که از بهترین آثار نشر میچکا به شمار می آید. آشنایی و خرید کتاب های انتشارات میچکا را از دست ندهید.