نمایش 1–20 از 226 نتیجه

ناموجود

خرید کتاب های انتشارات نردبان

برای خرید کتاب های انتشارات نردبان میتوانید از سایت عمو کتابی اقدام به خرید کنید. انتشارات نردبان حرف اول را در در زمینه توجه به موضوع آموزش و حفظ محیط زیست در کتاب های داستانی و غیر داستانی کودک می زند، گرچه کتاب های مهارتی و آموزشی برای کودک هم دارد و در این زمینه هم خوب عمل کرده است. کتاب های انتشارات نردبان کتاب هایی با رویکرد آموزشی در زمینه مهارت های زندگی و محیط زیست به کودک می باشد

بهترین کتاب های انتشارات نردبان

بهترین کتاب های انتشارات نردبان را برای شما آماده کرده ایم تا بدون نگرانی و با بهترین قیمت از عمو کتابی برای خرید کتاب کودک اقدام نمایید. شاید جالب باشد بدانید که در واقع نردبان بخش کودک و نوجوان شرکت انتشارات فنی ایران است که در سال 1360 فعالیتش را اغاز کرده است. البته شما میتوانید در سایت عموکتابی، کتاب هایی از بسیاری از ناشران را بررسی کنید و برای خرید اقدام نمایید.

کتاب‌های نردبان موضوعات مختلفی در حوزه کودک را شامل میشود که عبارتند از: علم‌ آموزی برای کودکان و نوجوانان (موضوعات علمی و عملی از رایانه تا نجوم) محیط زیست (موضوعات مدیریت مصرف و حفظ محیط‌زیست برای همه سنین) مهارت‌های زندگی (از آداب زندگی، کنترل خشم، همدلی گرفته تا تفکر نقاد برای خردسالان، کودکان و نوجوانان)  و پیش از دبستان (کتاب‌های کمک‌ آموزشی در قالب شعر و داستان و برخی محصولات آموزشی غیر از کتاب. با خرید کتاب های انتشارات نردبان از سایت عمو کتابی میتوانید برای فرزندتان اوقات مفیدی را رقم بزنید.

[wptb id=48655]