نمایش 1–20 از 142 نتیجه

‌ 

انتشارات افق واحد فندق

انتشارات افق یکی از بهترین نشرها در زمینه کتاب کودک و نوجوان است. نشر افق کتاب های آموزشی، شعر و داستانی ترجمه و تالیف از بهترین نویسندگان ایرانی را به بازار عرضه می کند که میتوانید برای خرید کتاب از نشر افق از سایت عمو کتابی اقدام نمایید. تنوع بسیاری از کتاب هایی با محتوای تایید شده از جانب کارشناسان عمو کتابی از نشر افق روی سایت ما قرار دارد که خرید اینترنتی کتاب های انتشارات افق را برای شما عزیزان ساده میکند.

این مجموعه از سال 1375 تاکنون با انتشار برترین کتاب‌های داستانی توانسته است به‌صورت پیاپی به‌عنوان ناشر برتر و برگزیده جوایز متعددی را از آن خود کند. همین موضوعات باعث شده است تا این نشر، یکی از محبوب ترین انتشارات بین والدین و البته کودکان باشد.

قیمت کتاب های نشر افق نیز بستگی به کتابی دارد که مدنظر شماست، بنابراین با استفاده از فیلترهای موضوعی داخل مین صفحه، کتاب های مورد نظتان را انتخاب کنید و به سبد خرید اضافه کنید تا از مجموع قیمت نیز مظلع شوید.

انتشارات افق که در زمینه کودک و بزگسال فعالیت میکند، فعالیت خود را از سال 1369 به صورت رسمی آغاز کرده است. خرید کتاب های نشر افق که در ابتدا فقط روی کتاب های حوزه کودک تمرکز داشت از سایت عمو کتابی مقدور است. اما این موسسه پس از دهه هشتاد وارد چاپ حوزه کتاب های بزرگسال نیز شد اما با توجه به رسالت عمو کتابی و تمرکز مجموعه بر حوزه کودک، در سایت ما صرفا کتابهای خردسال نشر افق و کتاب های کودکان و نوجوانان به فروش میرسد.

[table id=1 /]

 ‌