نمایش 1–20 از 93 نتیجه

خرید کتاب انتشارات صابرین

خرید کتاب های انتشارات صابرین که یکی از قدیمی ترین انتشارات در زمینه کتاب های مهارت زندگی برای والدین و کودکان است و کتاب های کاربردی و بسیاری خوبی را ترجمه کرده است از سایت عمو کتابی مقدور است. این انتشارات از سال 1362 به صورت دقیق و از سال 1369 به صورت رسمی و با اخذ مجوز نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد حوزه کتاب کودک شد.

از مجموعه های معروف و پرفروش این انتشارات می توان به کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان، کلیدهای مدیریت زندگی، کلیدهای آموزش کودکان و نوجوانان و مهارتهای زندگی برای کودکان اشاره کرد. نشر صابرین ابتدا در حوزه کتاب های کودک و نوجوان فعال بود ولی کم کم رو به حوزه کتب تربیتی و خانواده آورد. البته در کنار این موارد در میان موضوعات کتاب های نشر صابرین، ادبیات عرفانی نیز قرار دارد.

در واقع میتوان گفت به نقل وب سایت صابرین حاصل تلاش این مجموعه، انتشار کتبی با عناوین زیر است:

لیست کتابهای نشر صابرین

1- کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان ۲- کلیدهای همسران موفق ۳- کلیدهای مدیریت زندگی ۴- کلیدهای بازسازی زندگی پس از طلاق ۵- کلیدهای آموزش کودکان و نوجوانان ۶- کلیدهای مشاوره ۷- مهارتهای زندگی برای کودکان ۸- ادبیات عرفانی ۹- کتاب های بازی

قیمت کتابهای انتشارات صابرین را میتوانید در همین صفحه مشاهده نمایید و بر اساس نیازتان کتاب هایی که از لحاظ قیمتی نیر مناسب میدانید خریداری نمایید. در نظر داشته باشید که عمو کتابی بازه وسیعی از کتب کودک این نشر را در اختیار شما قرار داده است.

[table id=1 /]

 ‌