نمایش 1–20 از 59 نتیجه

انتشارات شهر قلم

خرید کتاب کودک یکی از راه های خلاقانه تربیت و پرورش ذهنی کودکان است. اگر‌والدین دوست دارند انتخاب های خوب تر و دقیق تر هنگام خرید کتاب داشته باشند خوب است انواع ناشر های کودک را بشناسند. هر نشر با توجه به اهداف و تفکری‌که دارد به سبک خاصی کتاب تولید می کند.

انتشارات شهر قلم با عنوان اولین نشر تخصصی کتاب‌های کودک و نوجوان در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را به صورت حرفه ای و رسمی آغاز کرد.

این نشر با مطالعه تخصصی درباره نیازهای کودکان و نوجوانان ایرانی اقدام به تالیف و تولید کتاب کرد. در سال ۱۳۹۲ کتابهای زیر پنج سال را با شکل و شمایل جدید و خلاقانه در دستور کار خود قرار داد. در آن زمان کتاب های برشی آهنربایی لمسی پارچه ای و . . . سختی تولید می‌شد.

انتشارات شهر قلم با تاسیس صحافی پیشرفته ساز و کار نشر خود را ارتقا داد تا بتواند بهترین محصولات ایرانی را با کیفیتی در حد بهترین های جهانی در اختیار مخاطب بگذارند. بنابراین کتاب کودک انتشارات شهر قلم جذاب و سرگرم کننده است و مخاطب را شاد می کند.

تلاش این نشر باعث شد که صفحه ی جدیدی در عرصه تولیدات ایرانی در زمینه کودک باز شود. یکی از نقاط قوت انتشارات شهر قلم دعوت از نویسندگان و تصویرگران اهل فن و بومی و ایرانی است که با میدان دادن به آنها در حال تولید آثاری مطابق با فرهنگ و ارزش های ایرانی اسلامی است. در عین حال از نظر قالب با بهترین کیفیت تولید می شود.

در کنار تولید بهترین آثار ایرانی ادبیات پنج قاره نیز در انتشارات شهرقلم منتشر می شود. در این بخش، کتاب های بهترین نویسندگان جهان از کشورهای ژاپن روسیه آفریقا و . . . ترجمه و چاپ میشود و به مخاطب کودک و نوجوان این فرصت این را می دهد تا بتوانند ادبیات و فرهنگ کشورهای مختلف را کشف و تجربه کند.

یکی دیگر از نقاط قوت انتشارات شهر قلم تنوع و کیفیت آثار هم از نظر متن هم از نظر قالب و نوع کتاب و هم از نظر تصاویر است است. کتاب کودک انتشارات شهر قلم را می توانید به صورت اینترنتی از سایت عمو کتابی خریداری بفرمایید.

کتابهای کودک انتشارات شهر قلم اغلب تعاملی هستند و کودک را در گیر می کنند.در این جا چند نمونه از این کتاب ها را به شما معرفی می کنیم

کتاب های کشویی

این کتاب ها که برای خردسالان طراحی شده در مورد موضوعی با کودک حرف می‌زند. کودک وقتی کاغذ کتاب را می کشد کتاب مثل کشو باز می شود و یک تصویر جدید نمایان می شود.

مجموعه دنبال چی می گرده

این مجموعه هم یک مجموعه تعاملی است که کودکان وقتی زبانه های کتاب را می کشند تصویر کتاب تغییر می کند و عکس های جدیدی پیدا می شوند.