در حال نمایش 9 نتیجه

‌ ‌

نشر طلایی

برای شناخت انواع کتاب کودک، شناخت ناشر ها بسیار‌ کمک کننده است. هر نشری با توجه به رسالت ها و اهدافی که دارد به شیوه خاص خودش کتاب تولید می کند. نشر طلایی در سال ۱۳۸۳ فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد. هدف اصلی نشر طلایی تهیه فرهنگ نامه های جامع و با کیفیت برای مخاطب کودک و نوجوان است. خیلی از بهترین فرهنگ نامه های کودک و نوجوان توسط این نشر به چاپ می رسد.

نشر طلایی از سال ۱۳۸۳ تاکنون توانسته است ۱۴ فرهنگنامه به چاپ برساند و هم اکنون سه فرهنگنامه در دست داردکه برای چاپ روی آن کار می‌کند.

فرهنگنامه ادیان فرهنگنامه نوجوانی که مسائل و سوالات مربوط به نوجوانی را پاسخ می دهد و فرهنگ نامه نبردهای دفاعی ایرانیان از جمله کتاب‌هایی است که در حال تدوین و در نوبت چاپ هستند.

نشر طلایی برای انتشار کتاب‌های خود از تیمی مجرب و کارشناس استفاده می‌کند. از نظر محتوایی کارشناسان دقیق و اساتید دانشگاه بر محتوا نظارت دارند تا آنچه به مخاطب می‌رسد علمی دقیق و جامع باشد. از نظر هنری نقاشان و تصویرگران حرفه‌ای و عکاسان کاربلد بومی را پای کار آورده است تا با هنرشان بهترین محصولات را تولید کنند.

ظاهر کتاب های نشر طلایی نیز از صفحه آرایی شکیل و جلد مقاوم و با کیفیت ودرخور توجه برخوردار است. ترکیب متن و اطلاعات قوی که توسط اساتید اهل فن تایید شده است و هنر عکاسان و تصویرگران و صفحه آرا باعث شده است که فرهنگ نامه های نشر طلایی با کیفیت بالا تولید شوند و مخاطب کودک و نوجوان از خواندن آن لذت ببرد.

کتاب های این نشر به دلیل داشتن جذابیت ها و اطلاعات جالب برای مخاطب کودک و نوجوان بسیار جذاب هستند و تا کنون جوایز مختلفی کسب کرده است.

این نشر، سه سال بعد از شکل گیری یعنی در سال ۱۳۸۶ در بیست و پنجمین دوره کتاب سال تقدیر شد و در سال ۱۳۹۱ برای تولید کتاب های مناسب گروه سنی به خاطر گرافیک و تصویرسازی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تقدیر شد. هم چنین در سال ۱۳۹۴ در نخستین جشنواره هنر طراحی تقدیر شد.
کتاب های نشر طلایی تاکنون عناوین و افتخارات مختلفی را کسب کرده است برخی از بهترین فرهنگ نامه هایی که توسط نشر طلایی چاپ شده است را در اینجا به شما معرفی می کنیم:

۱۰۰۱ اختراع میراث مسلمانان، آسمان شگفت انگیز، بیایید داستان بنویسیم، بیایید شعر بگوییم، پرندگان آهنین، پهپادها، خودروسازی از صفر تا صد در ایران و جهان، دانستنی های جانوران ایران و جهان ماهی ها و…. برای خرید کتاب های این انتشارات می‌توانید از طریق سایت عمو کتابی اقدام بفرمایید.

‌‌