نمایش 1–20 از 138 نتیجه

ناموجود
ناموجود
ناموجود

نشر ذکر واحد قاصدک

خرید کتاب کودک یک روش هوشمندانه برای تربیت کودکان است. کودکان با کتاب کودک سرگرم می شوند و یاد می گیرند. اما واقعا چه کتابی برای کودکان ما و شخصیت خاص او خوب است؟

یکی از راه هایی که به والدین برای انتخاب کتاب کمک می کند شناخت ناشر های کتاب کودک است. هر نشری با توجه به سبک و سیاق کاری خود مخاطب خاص خودش را دارد. در اینجا ما به معرفی نشر ذکر و سبک کاری او می پردازیم.

نشر ذکر فعالیت خود را از یک کتابخانه کوچک در یک مسجد آغاز کرد و در سال ۱۳۶۰ به صورت حرفه ای و رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. نام نشر ذکر گرفته شده از آیه ((فذکر ان الذکری تنفع المومنین )) می باشد.

این نشر تا امروز بیش از ۱۷۰۰ عنوان کتاب در زمینه های مختلف به چاپ رسانده است که ویژگی اصلی آن تقویت کننده فرهنگ و اندیشه در مخاطب بوده است.

پس از گذشت سال ها و فعالیت موفق این نشر که با استقبال مخاطب مواجه شده بود، نشر ذکر‌ واحد جداگانه و تخصصی برای تولید کتاب کودک و نوجوان تشکیل داد. واحد کودک و نوجوان نشر ذکر با نام قاصدک پاسخ گوی نیاز مخاطب کودک و نوجوان است.

یکی از کار های ارزشمند این نشر تولید کتاب با خط بریل برای نابینایان و کم بینایان است که نزدیک ۱۶ جلد کتاب به این شیوه چاپ شده است.

قاصدک برای مخاطب خردسال کتاب هایی با موضوعات شعر، داستان، علمی، آموزشی و کمک آموزشی و در زمینه کودک و نوجوان با موضوعات داستان، رمان، علمی، تربیتی، دینی و روانشناسی بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب چاپ کرده است.

این نشر قدیمی و موفق در سال های ۶۸، ۶۹، ۷۰، ۷۳، ۷۸ و ۸۰ عنوان ناشر برگزیده را به خود اختصاص داد و کتاب هایش افتخارات متعددی کسب کرده است. خرید کتاب انتشارات ذکر از طریق سایت عمو کتابی به صورت اینترنتی امکان پذیر می باشد.شما با خرید کتاب انتشارات ذکر می توانید علاوه بر سرگرم کردن کودک خود قدرت تفکر و اندیشه ورزی او را تقویت کنید.

برخی از محصولات نشر ذکر

یکی از پر طرفدارترین کتاب های نشر ذکر مجموعه قاصدک دانایی است که برای سنین پیش از دبستان طراحی شده است. این مجموعه هم برای مهد کودک ها و هم برای والدینی که می خواهند در خانه فرزند خود را آموزش دهند مفید می باشد.

این مجموعه به صورت گام به گام و با طراحی تمرین هایی از سخت به آسان به تقویت ذهن کودک و رشد شناختی او می پردازد.