نمایش 1–20 از 219 نتیجه

‌ ‌

خرید کتاب از انتشارات مهرسا

شما میتوانید برای خرید کتاب از انتشارات مهرسا از سایت عمو کتابی اقدام به مشاهده کتاب های انتشارات مهرسا کنید و با بهترین قیمت کتب مدنظرتان را سفارش دهید. شاید جالب باشد بدانید که نشر کتاب مهرسا به عنوان ناشر تخصصی مغز و شناخت برای کودک، کتاب های بسیاری جهت شناخت مغز، تقویت هوش، تقویت تمرکز و حافظه برای کودکان از 4 سالگی تا سنین بالاتر منتشر کرده است.[expander_maker id=”1″ more=”مطالعه بیشتر” less=”بستن”]

انتشارات مهرسا حدود یک دهه است که در این حوزه فعالیت میکند و توانسته با تولید کتاب هایی برای ارتقای توانمندی‌های مغزی و روانشناختی کودکان و نوجوانان گام های موثری در این حوزه بردارد. همچنین کتاب های داستانی ترجمه شده مهرسا به روشی غیرمستقیم مواردی چون محبت و دوستی، پذیرش خود و مهارت های اخلاقی را آموزش میدهد.

انتشارات مهرسا افتخارات بسیار زیادی به دست آورده است و همچنین توانسته است که با تولید کتاب های خودآموز و عملی در حوزه مغز و شناخت به رشد و تربیت فرزندانی باهوش با ذهنی فعال کمک شایانی به خانواده ها بکند. از معروف ترین کتاب های این حوزه، متب باشگاه مغز است که کتاب های بسیار معروف و پرکاربردی هستند.

همواره میتوانید لیست کتاب های جدید انتشارات مهرسا را در سایت عمو کتابی مشاهده کنید، خلاصه ای از داستان هر کتاب و موضوع آن را بخوانید و بر اساس نیازتان اقدام به خرید نمایید. فروشگاه اینترنتی کتاب کودک عمو کتابی مفتخر است که گستره ی وسیعی از کتاب ها با موضوعات مختلف را برای والدین عزیز ارائه میکند تا دیگر دغدغه این مورد را نداشته باشند.

[wptb id=48655]

[/expander_maker]

‌ ‌