نمایش 1–20 از 61 نتیجه

ناموجود

انتشارات پرتقال

با پیشرفت تکنولوژی و استقبال کودکان از بازی های کامپیوتری یکی از دغدغه های والدین خرید کتاب کودک و جایگزین کردن کتاب با کامپیوتر است. برای این که بدانیم چه کتابی خوب است و می تواند کودک ما را سرگرم کند خوب است ناشر های کودک و نوجوان را بشناسیم تا با سبک کاری آن ها آشنا شویم و بتوانیم با توجه به نیاز فرزندانمان بهترین انتخاب را داشته باشیم. خوب است قبل از خرید اینترنتی از انتشارات پرتقال این نشر را بشناسیم.

نشر پرتقال یکی از بچه های خانواده خیلی سبز با هدف انتشار کتاب های کودک و نوجوان تشکیل شد.
این انتشارات سعی دارد بهترین کتاب های جهان را برای مخاطب ایرانی تولید کند. البته همه‌ی کتاب های این نشر ترجمه نیستند، بعضی از آن هنر نویسنده های کشور خودمان هستند.

مخاطب نشر پرتقال از از یک سال تا نوجوان است اما کتاب های جذاب این نشر حتی برای ۱۰۰ ساله ها هم خواندنی است. قبل از خرید اینترنتی کتاب انتشارات پرتقال ژانر های کتاب هایش را بشناسید.

اینجا برخی از ژانر های کتاب های پرتقال را معرفی می کنیم:

۱. داستان های مصور طنز: مثل‌مجموعه قصه های جینگیل خان

۲.کتاب کار: این کتاب ها با هدف تقویت مهارت های ذهنی و شناختی برای سنین پیش از دبستان طراحی شده است.

۳. داستان های واقع گرایانه: مانند کتاب زندگی به صرف انبه که سبک رئالیستی دارد و برای مخاطب نوجوان خوب است.

۴. معمایی و طنز: داستان هایی که کشش زیادی برای کودکان و نوجوان دارند چون هم با معما ذهن کودک را درگیر می کنند و هم با طنز آن ها را می خندانند.

۵. تاریخی: این ژانر داستان های جذابی دارد که اطلاعات تاریخی در اختیار مخاطب می گذارد.

۶. ناداستان های طنز: این سبک کار ها داستان نیستند یعنی خط داستانی گره و گره گشایی خاصی ندارند اما با زبان طنز و یادداشت های متنوع کودکان را سرگرم می کنند.

۷. زندگی‌نامه ها: این ژانر بر اساس اطلاعات تاریخی دقیق مشاهیر جهان را به کودک و نوجوان معرفی می کند.

۸.آموزشی مهارتی

۹.ژورنال: ژورنال های کتاب های تعاملی هستند که هر کدام برای هدفی نوشته می شوند. مثلا کتاب هر روز یک سوال سه سال در یک دفتر، که برای تقویت خودآگاهی و بیان احساسات مخاطب طراحی شده است.

۱۰. فانتزی و تخیلی

۱۱. خودیاری و روان شناسی: این ژانر با ادبیاتی ساده و کودکانه به مخاطب اطلاعات روانشناسی می دهد.

۱۲. کمیک استریپ: دسته پر طرفدار کتاب های کودک و نوجوان که به دلیل تنوع تصاویر ومتنوع کوتاه مخاطب را به سرعت جذب می کند.

کتاب های پرتقال برای سرگرمی مخاطب گزینه ی بسیار خوبی هستند اما از نظر محتوایی باید توسط مربی و والدین به دقت مورد بررسی قرار بگیرند. خرید اینترنتی کتابهای پرتقال برای والدینی که دوست دارند کتاب های بسیار جذاب و سرگرم کننده به فرزندان خود هدیه دهند بسیار مناسب است. خرید اینترنتی کتابهای پرتقال از طریق سایت عمو کتابی امکان پذیر می باشد.

پرتقال با نشر جذاب ترین و پرفروش ترین کتاب های جهان سعی دارد کودک و نوجوان را به کتابخوانی علاقه مند کند. وجه جذابیت در این کتاب ها بسیار زیاد است. تصاویر طراحی جلد ها متن های روان و با مزه و حتی اسم کتاب های پرتقال برای مخاطب شیرین است. خرید کتاب از انتشارات پرتقال را تجربه کنید.